Кошик:Loading...
+38‎‎-050-948-94-80

Станок (бруси) для преса вуличний

Станок (бруси) для преса вуличний

7 750грн
Код товару
130
Артикул
SS00116
Одиниця виміру
шт
Наявність на складі
є
Актуальну ціну уточнюйте у менеджера в день покупки
Опис

Станок для преса (лава для преса) - тренувальне обладнання, яке дозволяє качати прес поодинці, а також віджиматися з 2-х різних положень висоти. Верстат для преса - це 2 паралельні труби, закріплені на відстані 0,5 м, що дозволяє спортсменові сісти та закріпити ноги під нижньою трубою для зручності виконання вправ. Довжина даного тренажера для преса дозволяє тренуватися одночасно кільком охочим. 

Довжина: 1500 мм

Виробник: Спорт Світ
Країна: Україна

Сертифікати відповідності та висновок санітарно-епідеміологічної служби про відповідність вимогам технічних умов і санітарним нормам - тут.

Конструкція виготовлена зі сталі та покрита полімерно-порошковим покриттям:

  • дозволяє отримати на будь-якому виробі однорідний і гладкий полімерний шар, який характеризується високими фізико-механічними та хімічними властивостями;
  • широкий діапазон колірної гами;
  • наділене захисними властивостями внаслідок високої адгезії (зчеплення поверхонь різнорідних твердих та/або рідких тіл);
  • відноситься до екологічно чистої та безвідходної технології, що особливо важливо в сучасному світі, коли захист навколишнього середовища став ключовим моментом будь-якого виробництва.

Палітра кольорів полімерно-порошкового покриття:

Палітра кольорів полімерно-порошкового покриття RAL

Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію, дизайн та комплектацію виробу, що не погіршують якість виробу, без попереднього повідомлення.

Поділися з друзями: