Кошик:Loading...
+38‎‎-050-948-94-80

Тренажер "Жим вгору"

Тренажер "Жим вгору"

23 900грн
Код товару
214
Артикул
SS00219
Одиниця виміру
шт
Наявність на складі
знято з виробництва
Актуальну ціну уточнюйте у менеджера в день покупки
Опис

Тренажер "Жим вгору" підходить для тренувань професійних спортсменів та новачків. Вправа виконується сидячи, головний акцент на зміцнення плечового пояса, рук (трицепс) і грудей.

Для регулювання ваги на противазі передбачені обважнювачі. Залежно від положення на рейці буде змінюватися навантаження на ноги. Закріплюються обважнювачі за допомогою спеціальних фіксаторів. Щоб під час тренування противага не стукала об підставу встановлені спеціальні гумові накладки. 

Тренажер обладнаний двома видами ручок (короткими та довгими) для виконання вправ зворотним та широким хватом.

Сидіння зроблено з ламінованої вологостійкої фанери.

Виробник: Спорт Світ
Країна: Україна

Сертифікати відповідності та висновок санітарно-епідеміологічної служби про відповідність вимогам технічних умов і санітарним нормам - тут.

Конструкція виготовлена зі сталі та покрита полімерно-порошковим покриттям:

  • дозволяє отримати на будь-якому виробі однорідний і гладкий полімерний шар, який характеризується високими фізико-механічними та хімічними властивостями;
  • широкий діапазон колірної гами;
  • наділене захисними властивостями внаслідок високої адгезії (зчеплення поверхонь різнорідних твердих та/або рідких тіл);
  • відноситься до екологічно чистої та безвідходної технології, що особливо важливо в сучасному світі, коли захист навколишнього середовища став ключовим моментом будь-якого виробництва.

Палітра кольорів полімерно-порошкового покриття:

Палітра кольорів полімерно-порошкового покриття RAL

Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію, дизайн та комплектацію виробу, що не погіршують якість виробу, без попереднього повідомлення.

Поділися з друзями: