Кошик:Loading...
+38‎‎-050-948-94-80

Тренажер "Жим лежачи"

Тренажер "Жим лежачи"

24 400грн
Код товару
215
Артикул
SS00220
Одиниця виміру
шт
Наявність на складі
знято з виробництва
Актуальну ціну уточнюйте у менеджера в день покупки
Опис

Тренажер "Жим лежачи" підходить для тренувань професійних спортсменів та новачків. Вправа виконується лежачи, головний акцент на зміцнення плечового пояса, рук і грудей.

Для регулювання ваги на противазі передбачені обважнювачі. Залежно від положення на рейці буде змінюватися навантаження. Закріплюються обважнювачі за допомогою спеціальних фіксаторів. Щоб під час тренування противага не стукала об підставу - передбачені гумові накладки.

На тренажері є руків'я з гумовими накладками, які перешкоджають ковзанню рук. Дві пари руків'їв дозволяють тренуватися незалежно від зросту.

Сидіння зроблено з ламінованої вологостійкої фанери.

Виробник: Спорт Світ
Країна: Україна

Сертифікати відповідності та висновок санітарно-епідеміологічної служби про відповідність вимогам технічних умов і санітарним нормам - тут.

Конструкція виготовлена зі сталі та покрита полімерно-порошковим покриттям:

  • дозволяє отримати на будь-якому виробі однорідний і гладкий полімерний шар, який характеризується високими фізико-механічними та хімічними властивостями;
  • широкий діапазон колірної гами;
  • наділене захисними властивостями внаслідок високої адгезії (зчеплення поверхонь різнорідних твердих та/або рідких тіл);
  • відноситься до екологічно чистої та безвідходної технології, що особливо важливо в сучасному світі, коли захист навколишнього середовища став ключовим моментом будь-якого виробництва.

Палітра кольорів полімерно-порошкового покриття:

Палітра кольорів полімерно-порошкового покриття RAL

Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію, дизайн та комплектацію виробу, що не погіршують якість виробу, без попереднього повідомлення.

Поділися з друзями: