Кошик:Loading...
+38‎‎-050-358-60-54

Тренажер "Жим лежачи"

Тренажер "Жим лежачи"

24 400грн
Код товару
215
Артикул
SS00220
Одиниця виміру
шт
Наявність на складі
є
Актуальну ціну уточнюйте у менеджера в день покупки
Описание

Тренажер "Жим лежачи" підходить для тренувань, як спортсменів різних видів спорту, так і новачків. Вправа виконується лежачи, головний акцент на зміцнення плечового пояса, рук і грудей.

Для регулювання ваги на противазі передбачені обважнювачі. Залежно від положення на рейці буде змінюватися навантаження на ноги. Закріплюються обважнювачі за допомогою спеціального фіксатора. Щоб під час тренування противага не стукала об підставу закріплені гумові накладки.

На тренажері є рукоятки з гумовими накладками, які перешкоджають ковзанню рук. Дві пари рукояток дозволяє тренуватися незалежно від зросту.

Сидіння зроблено з ламінованої вологостійкої фанери.

Виробник: Спорт Світ
Країна: Україна
Сертифікати відповідності та висновок санітарно-епідеміологічної служби про відповідність вимогам технічних умов і санітарним нормам - тут.

Конструкція виконана зі сталі, забетонована в землю, на яку нанесено полімерно-порошкове покриття:

  • дозволяє отримати на будь-якому виробі однорідний і гладкий полімерний шар, який характеризується високими фізико-механічними і хімічними властивостями;
  • широкий діапазон колірної гами;
  • володіє вищими захисними властивостями за рахунок високої адгезії (зчеплення поверхонь різнорідних твердих та / або рідких тіл);
  • екологічно чиста і безвідходна технологія, що особливо важливо в сучасному світі, коли захист навколишнього середовища стала ключовим моментом будь-якого виробництва.

Палітра кольорів полімерно-порошкового покриття:

Полімерно-порошкове покриття RAL

Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію, дизайн та комплектацію виробу, що не погіршують якість виробу, без попереднього повідомлення.

Поділися з друзями: