Кошик:Loading...
+38‎‎-050-948-94-80

Тренажер "Реверсивна гіперекстензія"

Тренажер "Реверсивна гіперекстензія"

22 750грн
Код товару
218
Артикул
SS00223
Одиниця виміру
шт
Наявність на складі
знято з виробництва
Актуальну ціну уточнюйте у менеджера в день покупки
Опис

Тренажер "Реверсивна гіперекстензія" призначений для зміцнення сідничного м'яза, сприяє розвитку та зміцненню поперекового відділу м'язів розгинання хребта.

Що б зручніше було займати тренувальну позицію, передбачені 2 ступені. Для зручності, на тренажері є поручні з гумовими накладками, з допомогою яких можна легко та просто зайняти правильну позицію і виконувати вправу зосередивши упор на руки.

Поверхня для корпусу та рук виготовлена з вологостійкої ламінованої фанери.

Виробник: Спорт Світ
Країна: Україна

Сертифікати відповідності та висновок санітарно-епідеміологічної служби про відповідність вимогам технічних умов і санітарним нормам - тут.

Конструкція виготовлена зі сталі та покрита полімерно-порошковим покриттям:

  • дозволяє отримати на будь-якому виробі однорідний і гладкий полімерний шар, який характеризується високими фізико-механічними та хімічними властивостями;
  • широкий діапазон колірної гами;
  • наділене захисними властивостями внаслідок високої адгезії (зчеплення поверхонь різнорідних твердих та/або рідких тіл);
  • відноситься до екологічно чистої та безвідходної технології, що особливо важливо в сучасному світі, коли захист навколишнього середовища став ключовим моментом будь-якого виробництва.

Палітра кольорів полімерно-порошкового покриття:

Палітра кольорів полімерно-порошкового покриття RAL

Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію, дизайн та комплектацію виробу, що не погіршують якість виробу, без попереднього повідомлення.

Поділися з друзями: