Кошик:Loading...
+38‎‎-050-948-94-80

Тренажер "Реверсивна гіперекстензія"

Тренажер "Реверсивна гіперекстензія"

22 750грн
Код товару
218
Артикул
SS00223
Одиниця виміру
шт
Наявність на складі
є
Актуальну ціну уточнюйте у менеджера в день покупки
Описание

Тренажер "Реверсивна гіперекстензія" призначений для зміцнення сідничного м'яза, сприяє розвитку та зміцненню поперекового відділу м'язів розгинання хребта.

Що б зручніше було займати тренувальну позицію, передбачені 2 ступені. Для зручності, на тренажері є поручні з гумовими накладками, з допомогою яких можна легко та просто зайняти правильну позицію і виконувати вправу зосередивши упор на руки.

Поверхня для корпусу та рук виготовлена з вологостійкої ламінованої фанери.

Виробник: Спорт Світ
Країна: Україна
Сертифікати відповідності та висновок санітарно-епідеміологічної служби про відповідність вимогам технічних умов і санітарним нормам - тут.

Конструкція виконана зі сталі, забетонована в землю, на яку нанесено полімерно-порошкове покриття:

  • дозволяє отримати на будь-якому виробі однорідний і гладкий полімерний шар, який характеризується високими фізико-механічними і хімічними властивостями;
  • широкий діапазон колірної гами;
  • володіє вищими захисними властивостями за рахунок високої адгезії (зчеплення поверхонь різнорідних твердих та / або рідких тіл);
  • екологічно чиста і безвідходна технологія, що особливо важливо в сучасному світі, коли захист навколишнього середовища стала ключовим моментом будь-якого виробництва.

Палітра кольорів полімерно-порошкового покриття:

Полімерно-порошкове покриття RAL

Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію, дизайн та комплектацію виробу, що не погіршують якість виробу, без попереднього повідомлення.

Поділися з друзями: