Кошик:Loading...
+38‎‎-050-948-94-80

Тренажер "Орбітрек"

Тренажер "Орбітрек"

23 050грн
Код товару
210
Артикул
SS00215
Одиниця виміру
шт
Наявність на складі
є
Актуальну ціну уточнюйте у менеджера в день покупки
Описание

Тренажер "Орбітрек" імітує ходьбу на лижах. Орбитрек - тренажер, заняття на якому, задіють усі групи м'язів. Більший акцент робиться на м'язи ніг, попереку, сідниць, рук, спини і грудей. Також орбитрек можна використовувати в якості розминки перед більш важкими вправами.

Всі групи м'язів переходять в активну фазу, кровообіг збільшується, що сприяє насиченню організму киснем.

Для зручності, на підставі є спеціальні підніжки (схожість з кріпленням лиж), там більш розширена поверхня. Спеціальні вертикальні руків'я допомагають утримувати рівновагу.

Виробник: Спорт Світ
Країна: Україна
Сертифікати відповідності та висновок санітарно-епідеміологічної служби про відповідність вимогам технічних умов і санітарним нормам - тут.

Конструкція виконана зі сталі, забетонована в землю, на яку нанесено полімерно-порошкове покриття:

  • дозволяє отримати на будь-якому виробі однорідний і гладкий полімерний шар, який характеризується високими фізико-механічними і хімічними властивостями;
  • широкий діапазон колірної гами;
  • володіє вищими захисними властивостями за рахунок високої адгезії (зчеплення поверхонь різнорідних твердих та / або рідких тіл);
  • екологічно чиста і безвідходна технологія, що особливо важливо в сучасному світі, коли захист навколишнього середовища стала ключовим моментом будь-якого виробництва.

Палітра кольорів полімерно-порошкового покриття:

Полімерно-порошкове покриття RAL

Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію, дизайн та комплектацію виробу, що не погіршують якість виробу, без попереднього повідомлення.

Поділися з друзями: