Кошик:Loading...
+38‎‎-050-948-94-80

Тренажер "Кранч"

Тренажер "Кранч"

16 600грн
Код товару
209
Артикул
SS00214
Одиниця виміру
шт
Наявність на складі
знято з виробництва
Актуальну ціну уточнюйте у менеджера в день покупки
Опис

Тренажер "Кранч" призначений для зміцнення верхнього преса.

Для зручності при виконанні вправи на тренажері передбачений фіксатор ніг, який регулюється по довжині. Ноги фіксуються за допомогою трьох спеціальних перекладин, що дозволить тренуватися людям з різним ростом.

На тренажері є поручні з гумовими накладками, з допомогою яких можна легко та просто зайняти правильну позицію і піднятися після виконання вправи.

Виробник: Спорт Світ
Країна: Україна

Сертифікати відповідності та висновок санітарно-епідеміологічної служби про відповідність вимогам технічних умов і санітарним нормам - тут.

Конструкція виготовлена зі сталі та покрита полімерно-порошковим покриттям:

  • дозволяє отримати на будь-якому виробі однорідний і гладкий полімерний шар, який характеризується високими фізико-механічними та хімічними властивостями;
  • широкий діапазон колірної гами;
  • наділене захисними властивостями внаслідок високої адгезії (зчеплення поверхонь різнорідних твердих та/або рідких тіл);
  • відноситься до екологічно чистої та безвідходної технології, що особливо важливо в сучасному світі, коли захист навколишнього середовища став ключовим моментом будь-якого виробництва.

Палітра кольорів полімерно-порошкового покриття:

Палітра кольорів полімерно-порошкового покриття RAL

Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію, дизайн та комплектацію виробу, що не погіршують якість виробу, без попереднього повідомлення.

Поділися з друзями: