Кошик:Loading...
+38‎‎-050-948-94-80

Тренажер "Горизонтальна тяга"

Тренажер "Горизонтальна тяга"

19 500грн
Код товару
427
Артикул
SS00225
Одиниця виміру
шт
Наявність на складі
знято з виробництва
Актуальну ціну уточнюйте у менеджера в день покупки
Опис

Тренажер "Горизонтальна тяга" сприяє зростанню верхніх м'язів спини, збільшення розмаху "крил", м'язів грудей і біцепса.

Для регулювання ваги на противазі передбачені обважнювачі. Залежно від положення на рейці буде змінюватися навантаження на ноги. Закріплюються обважнювачі за допомогою спеціальних фіксаторів. Щоб під час тренування противага не стукала об підставу встановлені спеціальні гумові накладки. Для фіксації ніг передбачена планка, яка регулюється по висоті.

Тренажер обладнаний двома видами ручок (короткими та довгими) для виконання вправ зворотним та широким хватом.

Сидіння зроблено з ламінованої вологостійкої фанери.

Виробник: Спорт Світ
Країна: Україна

Сертифікати відповідності та висновок санітарно-епідеміологічної служби про відповідність вимогам технічних умов і санітарним нормам - тут.

Конструкція виготовлена зі сталі та покрита полімерно-порошковим покриттям:

  • дозволяє отримати на будь-якому виробі однорідний і гладкий полімерний шар, який характеризується високими фізико-механічними та хімічними властивостями;
  • широкий діапазон колірної гами;
  • наділене захисними властивостями внаслідок високої адгезії (зчеплення поверхонь різнорідних твердих та/або рідких тіл);
  • відноситься до екологічно чистої та безвідходної технології, що особливо важливо в сучасному світі, коли захист навколишнього середовища став ключовим моментом будь-якого виробництва.

Палітра кольорів полімерно-порошкового покриття:

Палітра кольорів полімерно-порошкового покриття RAL

Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію, дизайн та комплектацію виробу, що не погіршують якість виробу, без попереднього повідомлення.

Поділися з друзями: