Кошик:Loading...
+38‎‎-050-948-94-80

Тренажер "Горизонтальна тяга"

Тренажер "Горизонтальна тяга"

19 500грн
Код товару
427
Артикул
SS00225
Одиниця виміру
шт
Наявність на складі
є
Актуальну ціну уточнюйте у менеджера в день покупки
Описание

Тренажер "Горизонтальна тяга" сприяє зростанню верхніх м'язів спини, збільшення розмаху "крил", м'язів грудей і біцепса.

Для регулювання ваги на противазі передбачені обважнювачі. Залежно від положення на рейці буде змінюватися навантаження на ноги. Закріплюються обважнювачі за допомогою спеціального фіксатора. Щоб під час тренування противага не стукала об підставу закріплені гумові накладки. Для фіксації ніг передбачена планка регулюється по висоті.

Тренажер обладнаний двома видами ручок (короткими і довгими), за рахунок цього можливо виконувати вправи зворотним та широким хватом.

Сидіння зроблено з ламінованої вологостійкої фанери.

Виробник: Спорт Світ
Країна: Україна
Сертифікати відповідності та висновок санітарно-епідеміологічної служби про відповідність вимогам технічних умов і санітарним нормам - тут.

Конструкція виконана зі сталі, забетонована в землю, на яку нанесено полімерно-порошкове покриття:

  • дозволяє отримати на будь-якому виробі однорідний і гладкий полімерний шар, який характеризується високими фізико-механічними і хімічними властивостями;
  • широкий діапазон колірної гами;
  • володіє вищими захисними властивостями за рахунок високої адгезії (зчеплення поверхонь різнорідних твердих та / або рідких тіл);
  • екологічно чиста і безвідходна технологія, що особливо важливо в сучасному світі, коли захист навколишнього середовища стала ключовим моментом будь-якого виробництва.

Палітра кольорів полімерно-порошкового покриття:

Полімерно-порошкове покриття RAL

Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію, дизайн та комплектацію виробу, що не погіршують якість виробу, без попереднього повідомлення.

Поділися з друзями: