Кошик:Loading...
+38‎‎-050-358-60-54

Тренажер "Гіперекстензія кутова"

Тренажер "Гіперекстензія кутова"

8 550грн
Код товару
213
Артикул
SS00218
Одиниця виміру
шт
Наявність на складі
є
Актуальну ціну уточнюйте у менеджера в день покупки
Описание

Тренажер "Гіперекстензія кутова" спрямований на розвиток сідничних м'язів, стегон, а також вирівнювання хребта, зміцнення сухожильного корсета спини.

Ноги фіксуються за допомогою трьох спеціальних перекладин, що дозволить тренуватися людям з різним ростом. Для зручності, на тренажері є поручні з гумовими накладками, з допомогою яких можна легко і просто зайняти правильну позицію та піднятися після виконання вправи.

Поверхня для упору стегон зроблена з вологостійкої ламінованої фанери.

Виробник: Спорт Світ
Країна: Україна
Сертифікати відповідності та висновок санітарно-епідеміологічної служби про відповідність вимогам технічних умов і санітарним нормам - тут.

Конструкція виконана зі сталі, забетонована в землю, на яку нанесено полімерно-порошкове покриття:

  • дозволяє отримати на будь-якому виробі однорідний і гладкий полімерний шар, який характеризується високими фізико-механічними і хімічними властивостями;
  • широкий діапазон колірної гами;
  • володіє вищими захисними властивостями за рахунок високої адгезії (зчеплення поверхонь різнорідних твердих та / або рідких тіл);
  • екологічно чиста і безвідходна технологія, що особливо важливо в сучасному світі, коли захист навколишнього середовища стала ключовим моментом будь-якого виробництва.

Палітра кольорів полімерно-порошкового покриття:

Полімерно-порошкове покриття RAL

Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію, дизайн та комплектацію виробу, що не погіршують якість виробу, без попереднього повідомлення.

Поділися з друзями: