Кошик:Loading...
+38‎‎-050-358-60-54

Комбінований вуличний тренажер 3 в 1

Комбінований вуличний тренажер 3 в 1

21 200грн
Код товару
208
Артикул
SS00213
Одиниця виміру
шт
Наявність на складі
є
Актуальну ціну уточнюйте у менеджера в день покупки
Описание

Комбінований вуличний тренажер - конструкція 3 в 1, яка включає в себе перекладину, бруси і упор для преса.

Поєднання 3 в 1 допоможе економити місце на спортивному майданчику і дасть можливість тренувати грудні, спинні групи м'язів, руки та прес.

Як упор для преса використовується водостійка фанера. На ручках - гумові руків'я, які не дозволяють ковзати рукам і не нагріваються на сонці, як метал.

Щоб зручніше було залазити, передбачені 2 ступені різної висоти, щоб люди з невисоким зростом спокійно зайняли позицію на тренажері.

Виробник: Спорт Світ
Країна: Україна
Сертифікати відповідності та висновок санітарно-епідеміологічної служби про відповідність вимогам технічних умов і санітарним нормам - тут.

Конструкція виконана зі сталі, забетонована в землю, на яку нанесено полімерно-порошкове покриття:

  • дозволяє отримати на будь-якому виробі однорідний і гладкий полімерний шар, який характеризується високими фізико-механічними і хімічними властивостями;
  • широкий діапазон колірної гами;
  • володіє вищими захисними властивостями за рахунок високої адгезії (зчеплення поверхонь різнорідних твердих та / або рідких тіл);
  • екологічно чиста і безвідходна технологія, що особливо важливо в сучасному світі, коли захист навколишнього середовища стала ключовим моментом будь-якого виробництва.

Палітра кольорів полімерно-порошкового покриття:

Полімерно-порошкове покриття RAL

Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію, дизайн та комплектацію виробу, що не погіршують якість виробу, без попереднього повідомлення.

Поділися з друзями: