Кошик:Loading...
+38‎‎-050-948-94-80

Спортивний комплекс

Спортивний комплекс

20 050грн
Код товару
616
Артикул
SS00463
Одиниця виміру
шт
Наявність на складі
є
Актуальну ціну уточнюйте у менеджера в день покупки
Описание

Спортивний комплекс оснащений шведською стінкою, лавкою для преса, турніком і брусами для тренувань, як для професійних спортсменів, так і для любителів занять спортом. Призначений для лазання, розтяжок, тренувань м'язів преса, виконання гімнастичних вправ.

Габаритні розміри:
Висота: 2400 мм
Довжина: 1900 мм
Ширина: 1690 мм

Конструкція бетонується в землю на 0,8 м.

Виробник: Спорт Світ
Країна: Україна
Сертифікати відповідності та висновок санітарно-епідеміологічної служби про відповідність вимогам технічних умов і санітарним нормам - тут.

Конструкція виготовлена зі сталі і покрита полімерно-порошковим покриттям:

  • дозволяє отримати на будь-якому виробі однорідний і гладкий полімерний шар, який характеризується високими фізико-механічними і хімічними властивостями;
  • широкий діапазон колірної гами;
  • володіє вищими захисними властивостями за рахунок високої адгезії (зчеплення поверхонь різнорідних твердих та / або рідких тіл);
  • екологічно чиста і безвідходна технологія, що особливо важливо в сучасному світі, коли захист навколишнього середовища стала ключовим моментом будь-якого виробництва.

Палітра кольорів полімерно-порошкового покриття:

Полімерно-порошкове покриття RAL

Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію, дизайн та комплектацію виробу, що не погіршують якість виробу, без попереднього повідомлення.

Поділися з друзями: