Кошик:Loading...
+38‎‎-050-358-60-54

Тенісний стіл G-profi

Тенісний стіл G-profi

17 650грн
Код товару
117
Артикул
SS00098
Одиниця виміру
шт
Наявність на складі
є
Актуальну ціну уточнюйте у менеджера в день покупки
Описание

Стіл на настільного тенісу G-profi призначений ігор, тренувань та міжнародних змагань в закритих залах. Стіл відповідає всім міжнародним стандартам і вимогам.

Як матеріал для столу використовується спеціально оброблена дерев'яностружкова плита (ДСП) товщиною 25 мм на яку наноситься антиблікове пластикове покриття синього кольору. Ігрова поверхня додатково посилюється металевим профілем 40х20 мм. Сукупність цих факторів гарантує ідеально правильний відскік м'яча під час гри.

Тенісний стіл базується на 2-х візках, розташованих під ігровими поверхнями, які розподіляють вагу столу і спрощують транспортування. Візки виготовлені з металевого профілю діаметром 40х40 мм з нанесенням поліефірного покриття. Стіл легко переміщується на 4-х здвоєних колесах діаметром 105 мм, 2 колеса обладнані стопорним механізмом, які надійно фіксують стіл і запобігають зрушення під час гри.

Також стіл на настільного тенісу G-profi обладнаний механізмом для регулювання по висоті, розташованим на зовнішніх опорних ногах. Діапазон на який можна регулювати від -3 мм до +12 мм.

Конструкція столу дозволяє тренуватися в поодинці.

У розкладеному положенні:
Довжина: 27400 мм
Ширина: 1525 мм
Висота: 760 мм

Сітка в комплект не входить.

Виробник: Спорт Світ
Країна: Україна
Сертифікати відповідності та висновок санітарно-епідеміологічної служби про відповідність вимогам технічних умов і санітарним нормам - тут.

Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію, дизайн та комплектацію виробу, що не погіршують якість виробу, без попереднього повідомлення.

Поділися з друзями: