Кошик:Loading...
+38‎‎-050-948-94-80

Ворота для міні футболу і гандболу шарнірно-складні до стіни

Ворота для міні футболу і гандболу шарнірно-складні до стіни

16 750грн
Код товару
37
Артикул
SS00013
Одиниця виміру
шт
Наявність на складі
є
Актуальну ціну уточнюйте у менеджера в день покупки
Описание

Ворота для міні футболу і гандболу шарнірно-складні для використання в спортивних залах і вуличних майданчиках.

Габаритні розміри: 3000х2000 мм
Глибина: 500 мм

Сітка у вартість не входить.

Відома практика, в навчальних закладах, поєднувати зал для гри в футбол та баскетбол. Але є одна проблема, ворота будуть заважати гравцям в баскетбол.

І цю проблему можна вирішити, поставивши ворота шарнірно-складні до стіни на коліщатках. Склавши ворота уздовж стіни, габаритні розміри міні-футбольних і гандбольних воріт, будуть всього 30 см і не будуть заважати тренувань інших спортивних напрямків.

Конструкція виконана зі сталі і обладнана:

  • шарнірним механізмом, для складання-розкладання воріт;
  • фіксаторами, які не дозволяють воротам складатися або розкладатися довільно. 

Мініфутбольное ворота виготовлені зі сталевих труб, зварених між собою, після чого наші фахівці згладжують шви, щоб досягти максимально бездоганного вигляду, який буде відповідати Вашим уявленням про спортивному обладнанні нового покоління. На готові ворота наноситься полімерно-порошкове покриття, що значно збільшує термін експлуатації. Колір покриття підбирається з урахуванням Ваших побажань. 

Виробник: Спорт Світ
Країна: Україна
Сертифікати відповідності та висновок санітарно-епідеміологічної служби про відповідність вимогам технічних умов і санітарним нормам - тут.

Перекладина вкрита полімерно-порошковим покриттям:

  • дозволяє отримати на будь-якому виробі однорідний і гладкий полімерний шар, який характеризується високими фізико-механічними і хімічними властивостями;
  • широкий діапазон колірної гами;
  • володіє вищими захисними властивостями за рахунок високої адгезії (зчеплення поверхонь різнорідних твердих та / або рідких тіл);
  • екологічно чиста і безвідходна технологія, що особливо важливо в сучасному світі, коли захист навколишнього середовища стала ключовим моментом будь-якого виробництва.

Палітра кольорів полімерно-порошкового покриття:

Полірозмірно-порошкове покриття RAL

Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію, дизайн та комплектацію виробу, що не погіршують якість виробу, без попереднього повідомлення.

Поділися з друзями: