Кошик:Loading...
+38‎‎-050-948-94-80

Ворота для міні футболу і гандболу на колесах

Ворота для міні футболу і гандболу на колесах

10 550грн
Код товару
34
Артикул
SS00010
Одиниця виміру
шт
Наявність на складі
є
Актуальну ціну уточнюйте у менеджера в день покупки
Описание

Футбольні ворота розбірні призначені для гри в міні-футбол і гандбол в спортивному залі, як любителів, так і професіоналів.

Ворота обладнані колесами, за допомогою яких ворота легко переміщуються з приміщення в приміщення. Внизу воріт є спеціальні фіксатори, які надійно закріплюють ворота і не дозволяють їм переміщатися в процесі гри.

Габаритні розміри: 3000х2000 мм
Глибина: 940 мм

Смугами з плівки Oracal за Вашим бажанням.

Сітка в комплект не входить.

Мініфутбольное ворота виготовлені зі сталевих труб, зварених між собою, після чого наші фахівці згладжують шви, щоб досягти максимально бездоганного вигляду дитячих футбольних воріт, які будуть відповідати Вашим уявленням про спортивному обладнанні нового покоління. На готові футбольні ворота наноситься полімерно-порошкове покриття, що значно збільшує термін експлуатації воріт. Колір футбольних воріт підбирається з урахуванням Вашого побажання.

Виробник: Спорт Світ
Країна: Україна
Сертифікати відповідності та висновок санітарно-епідеміологічної служби про відповідність вимогам технічних умов і санітарним нормам - тут.

Перекладина вкрита полірозмірно-порошковим покриттям:

  • дозволяє отримати на будь-якому виробі однорідний і гладкий полімерний шар, який характеризується високими фізико-механічними і хімічними властивостями;
  • широкий діапазон колірної гами;
  • володіє вищими захисними властивостями за рахунок високої адгезії (зчеплення поверхонь різнорідних твердих та / або рідких тіл);
  • екологічно чиста і безвідходна технологія, що особливо важливо в сучасному світі, коли захист навколишнього середовища стала ключовим моментом будь-якого виробництва.

Палітра кольорів полімерно-порошкового покриття:

Полірозмірно-порошкове покриття RAL

Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію, дизайн та комплектацію виробу, що не погіршують якість виробу, без попереднього повідомлення.

Поділися з друзями: