Кошик:Loading...
+38‎‎-050-948-94-80

Турнік навісний для шведської стінки

Турнік навісний для шведської стінки

1 600грн
Код товару
148
Артикул
SS00136
Одиниця виміру
шт
Наявність на складі
є
Актуальну ціну уточнюйте у менеджера в день покупки
Описание

Навісний турнік для шведської стінки - зручна і практична річ, як в спортивному залі, так і вдома. Кріпиться турнік на шведську стінку за допомогою 2х металевих гаків, що дозволяє переміщати його на будь-яку зручну висоту для дітей, підлітків і дорослих. Що б забезпечити більший напір та стійкість зроблено подовжені опорні стійки. З метою безпеки, по краях турніка стоять пластикові закруглені заглушки. Бічні виноси дають можливість робити вправи, як вузьким хватом, так і широким.

Габаритні розміри:

Висота: 380 мм
Ширина: 1080 мм
Винос: 540 мм
Довжина между стійкамі: 600 мм

Обмеження по вазі: до 150 кг

Виробник: Спорт Світ
Країна: Україна
Сертифікати відповідності та висновок санітарно-епідеміологічної служби про відповідність вимогам технічних умов і санітарним нормам - тут.

Конструкція цільна виготовлена зі сталі, з нанесенням полімерно-порошкового покриття.

Полірозмірно-порошкове покриття:

  • дозволяє отримати на будь-якому виробі однорідний і гладкий полімерний шар, який характеризується високими фізико-механічними і хімічними властивостями;
  • широкий діапазон колірної гами;
  • володіє вищими захисними властивостями за рахунок високої адгезії (зчеплення поверхонь різнорідних твердих та / або рідких тіл);
  • екологічно чиста і безвідходна технологія, що особливо важливо в сучасному світі, коли захист навколишнього середовища стала ключовим моментом будь-якого виробництва.

Палітра кольорів полімерно-порошкового покриття:

Полірозмірно-порошкове покриття RAL

Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію, дизайн та комплектацію виробу, що не погіршують якість виробу, без попереднього повідомлення.

Поділися з друзями: