Кошик:Loading...
+38‎‎-050-948-94-80

Козел гімнастичний

Козел гімнастичний

11 950грн
Код товару
153
Артикул
SS00143
Одиниця виміру
шт
Наявність на складі
є
Актуальну ціну уточнюйте у менеджера в день покупки
Описание

Козел гімнастичний з регулюванням по висоті призначений для занять спортом у спортивному залі. Козел гімнастичний складається з дерев'яного корпусу, оббитого повстю і обтягнутого вінілісшкірою. Опори, складаються з чотирьох телескопічних ніг, на яких є гумові накладки, які не дряпають поверхню підлоги.

Габаритні розміри:
Довжина: 680 мм
Ширина: 350 мм

Висота нижнього рівня від статі: 900 мм
Висота високого рівня від статі: 1350 мм

Виробник: Спорт Світ
Країна: Україна
Сертифікати відповідності та висновок санітарно-епідеміологічної служби про відповідність вимогам технічних умов і санітарним нормам - тут.

Конструкція покрита полімерно-порошковим покриттям:

  • дозволяє отримати на будь-якому виробі однорідний і гладкий полімерний шар, який характеризується високими фізико-механічними і хімічними властивостями;
  • широкий діапазон колірної гами;
  • володіє вищими захисними властивостями за рахунок високої адгезії (зчеплення поверхонь різнорідних твердих та / або рідких тіл);
  • екологічно чиста і безвідходна технологія, що особливо важливо в сучасному світі, коли захист навколишнього середовища стала ключовим моментом будь-якого виробництва.

Палітра кольорів полімерно-порошкового покриття:

Полімерно-порошкове покриття RAL

Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію, дизайн та комплектацію виробу, що не погіршують якість виробу, без попереднього повідомлення.

Поділися з друзями: