Кошик:Loading...
+38‎‎-050-948-94-80

Кінь гімнастичний маховий

Кінь гімнастичний маховий

21 000грн
Код товару
584
Артикул
SS00484
Одиниця виміру
шт
Наявність на складі
є
Актуальну ціну уточнюйте у менеджера в день покупки
Опис

Кінь гімнастичний маховий призначений для занять спортом у спортивному залі. Кінь гімнастичний складається з дерев'яного корпусу, оббитого повстю та обтягнутого шкірвінілом. Опори, складаються з чотирьох телескопічних ніг з гумовими накладками, які не дряпають поверхню підлоги.

Габаритні розміри:
Довжина: мм
Ширина: мм

Виробник: Спорт Світ
Країна: Україна

Сертифікати відповідності та висновок санітарно-епідеміологічної служби про відповідність вимогам технічних умов і санітарним нормам - тут.

Конструкція виготовлена зі сталі та покрита полімерно-порошковим покриттям:

  • дозволяє отримати на будь-якому виробі однорідний і гладкий полімерний шар, який характеризується високими фізико-механічними та хімічними властивостями;
  • широкий діапазон колірної гами;
  • наділене захисними властивостями внаслідок високої адгезії (зчеплення поверхонь різнорідних твердих та/або рідких тіл);
  • відноситься до екологічно чистої та безвідходної технології, що особливо важливо в сучасному світі, коли захист навколишнього середовища став ключовим моментом будь-якого виробництва.

Палітра кольорів полімерно-порошкового покриття:

Палітра кольорів полімерно-порошкового покриття RAL

Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію, дизайн та комплектацію виробу, що не погіршують якість виробу, без попереднього повідомлення.

Поділися з друзями: