Кошик:Loading...
+38‎‎-050-948-94-80

Баскетбольна стійка на одній опорі

Баскетбольна стійка на одній опорі

8 550грн
Код товару
463
Артикул
SS00431
Одиниця виміру
шт
Наявність на складі
знято з виробництва
Актуальну ціну уточнюйте у менеджера в день покупки
Опис

Стійка баскетбольна стаціонарна на одній опорі передбачає використання на вуличних спортивних майданчиках.

Висота: 4300 мм.
Винос: до 600 мм.

Щит, корзина і сітка в комплект не входять.

Дозволяє закріпити баскетбольні щити з оргскла або ламінованої вологостійкої фанери розміром 1800х1050 мм. Стійка закопується в землю на 800 мм і заливається бетоном, що дозволяє їй витримувати всі ігрові удари. При цьому висота до кільця становить 3050 мм. Стійка покрита полімерно-порошковим покриттям.

Виробник: Спорт Світ
Країна: Україна
Сертифікати відповідності та висновок санітарно-епідеміологічної служби про відповідність вимогам технічних умов і санітарним нормам - тут.

Полірозмірно-порошкове покриття:

  • дозволяє отримати на будь-якому виробі однорідний і гладкий полімерний шар, який характеризується високими фізико-механічними і хімічними властивостями;
  • широкий діапазон колірної гами;
  • володіє вищими захисними властивостями за рахунок високої адгезії (зчеплення поверхонь різнорідних твердих та / або рідких тіл);
  • екологічно чиста і безвідходна технологія, що особливо важливо в сучасному світі, коли захист навколишнього середовища стала ключовим моментом будь-якого виробництва.

Палітра кольорів полімерно-порошкового покриття:

Полірозмірно-порошкове покриття RAL

Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію, дизайн та комплектацію виробу, що не погіршують якість виробу, без попереднього повідомлення.

Поділися з друзями: