Кошик:Loading...
+38‎‎-050-948-94-80

Баскетбольна стійка на чотирьох опорах

Баскетбольна стійка на чотирьох опорах

15 450грн
Код товару
97
Артикул
SS00075
Одиниця виміру
шт
Наявність на складі
знято з виробництва
Актуальну ціну уточнюйте у менеджера в день покупки
Опис

Стійка баскетбольна стаціонарна на чотирьох опорах під щит ФІБА передбачає використання на вуличних спортивних майданчиках.

Висота повна: 4500 мм.
Висота від землі: 3700 мм.
Винос: до 1250 мм.

Щит, корзина і сітка в комплект не входять.

Винесення ферми Ви вибираєте в діапазоні від 600 мм до 1250 мм. Ціна не змінюється! Дозволяє закріпити баскетбольні щити з оргскла або ламінованої вологостійкої фанери розміром 1800х1050 мм. Стійки закопуються в землю на 800 мм і заливаються бетоном, при цьому висота до кільця повинна становити 3,05 м.

Стійка бетонується в землю на глибину 800 мм, що дозволяє їй витримувати всі ігрові удари.

Виробник: Спорт Світ
Країна: Україна
Сертифікати відповідності та висновок санітарно-епідеміологічної служби про відповідність вимогам технічних умов і санітарним нормам - тут.

Полірозмірно-порошкове покриття:

  • дозволяє отримати на будь-якому виробі однорідний і гладкий полімерний шар, який характеризується високими фізико-механічними і хімічними властивостями;
  • широкий діапазон колірної гами;
  • володіє вищими захисними властивостями за рахунок високої адгезії (зчеплення поверхонь різнорідних твердих та / або рідких тіл);
  • екологічно чиста і безвідходна технологія, що особливо важливо в сучасному світі, коли захист навколишнього середовища стала ключовим моментом будь-якого виробництва.

Палітра кольорів полімерно-порошкового покриття:

ППолірозмірно-порошкове покриття RAL

Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію, дизайн та комплектацію виробу, що не погіршують якість виробу, без попереднього повідомлення.

Поділися з друзями: