Кошик:Loading...
+38‎‎-050-948-94-80

Огорожа

Огорожа спортивного майданчика

Огорожа спортивного майданчика - частина споруди, яка виконує важливу функцію в процесі експлуатації: для гравців - це обмежувач ігрового поля, для глядачів і навколишнього середовища - захисний бар'єр. Огорожа перешкоджає пошкодженням, які можуть бути нанесені людям, природі, будівлям, транспорту і запобігти небажаним наслідкам в процесі активностей гравців на полі.

З урахуванням перерахованих вище вимог до огорожі, виходить, що матеріали, які застосовуються для виготовлення захисної огорожі спортмайданчиків повинні мати високу міцність і зносостійкість, надійність і довговічність попри вплив зовнішнього середовища і механічних впливів в процесі різних ігрових ситуаціях. Крім технічних характеристик, варто враховувати й естетичну сторону, огорожа повинна: ​​вписуватися в загальний ансамбль будівель і не перешкоджати огляду глядачів, що стежать за дійством на ігровому полі.

Огорожа спортивного майданчика

Умовно огорожу спортивного майданчика можна розділити на такі напрямки:

  • огорожа для спортивних майданчиків призначених для міжнародних змагань та тренувальних баз спортсменів.
  • огорожа для спортивних майданчиків для тренувань і аматорських ігор.
  • огорожа для дитячих спортивних комплексів.

Огорожа спортивного майданчика

Перший вид стандартизований і вимагає дотримання міжнародних стандартів: розмір труб і їх висота, розмір вічка, діаметр дроту, елементи кріплення для установки освітлювальних приладів. Цей вид не дозволяє вносити корективи та зміни в проєктний план, позаяк спричинить невідповідність вимогам комісії з будівництва спортивних об'єктів міжнародного класу.

Огорожа спортивного майданчика

Другий вид - це спрощений варіант, який дозволяє вносити корективи в захисну конструкцію: збільшити число хвірток, змінити висоту огорожі, додати декоративні елементи. Призначений для огородження ігрових полів і зонування простору на шкільних стадіонах, дворових і домашніх майданчиках.

Третій вид, в більшості випадків, - це невеликий паркан призначений для поділу території дитячого майданчика, зони відпочинку від проїжджої частини. Вони не закривають навколишній пейзаж, зберігаючи відчуття відкритого простору, можуть служити основою для живої огорожі, мають витриманий європейський стиль.

Огорожа спортивного майданчика

Для виготовлення огорожі спортивного майданчика використовується: сітка "Рабиця", секційні огорожі "Рубіж", зварні панельні паркани "Кольчуга", міські панелі огорожі "Бар'єр", які доповнюються воротами та хвіртками.

Сітка "Рабиця" ПВХ - сталева конструкція з термічно обробленого, оцинкованого низьковуглецевого дроту, покритого полівінілхлоридним покриттям (ПВХ). Застосування покриття ПВХ робить сітку стійкою до різних кліматичних умов і не піддається корозії, що дозволяє застосовувати її навіть поблизу води з високим вмістом солі (морське повітря).

Асортимент сітки дуже великий, застосовується вона на багатьох спортивних об'єктах, оскільки має цілісне полотно, через яке не зможе вилетіти навіть тенісний м'ячик. При великій активності - не рветься, тому що не має місця зварювання. Висота захисної споруди може коливатися в межах від 1 до 4 м, розмір клітинки від 25 до 60 мм, діаметр дроту: від 2,5 до 4 мм.

Секційна огорожа "Рубіж" - зварна конструкція, виготовляється з оцинкованого дроту з наступною обробкою за допомогою цинкового фосфатування і нанесенням полімерного-порошкового покриття. Для більшої міцності конструкції, секції мають V-подібні ребра жорсткості в горизонтальному перетині. На верхній частині секції розміщуються штирі, що виступають на 30 мм вгору, які служать перешкодою для охочих проникнути на огороджену територію.

Для виготовлення зварних панельних огорож "Кольчуга" застосовують таку ж технологію виробництва і матеріали, як і для секційної огорожі "Рубіж". Відрізняються вони кріпленням прутів. Зварні панельні паркани "Кольчуга" мають підвищену міцність, порівнюючи з огорожею "Рубіж".

Міські панелі "Бар'єр", вже з назви стає зрозуміла область застосування цього виду огорожі. Даний вид досить часто застосовую як декоративний елемент, роздільника ігрового простору один від одного або відокремлення від проїжджої частини. Сама конструкція - невисока, технологія виробництва така ж, як і у секційної огорожі "Рубіж".

Будь-який з видів огорожі передбачає установку хвіртки з замком, а також установку наскрізних труб по периметру огорожі, в яку можуть бути покладені кабельні траси освітлення та управління механізмами підйому баскетбольних щитівміні футбольних воріт.

Огорожа спортивного майданчика

Компанія "Спорт Світ" займається огорожею футбольних полів, баскетбольних, волейбольних, бадмінтонних майданчиків, тенісних кортів, дитячих майданчиків, універсальних спорткомплексів, велодоріжок, трибун, льодових стадіонів, ковзанок, ролердромів і інших спортивних об'єктів.

Фото побудованих спортивних об'єктів з огорожею знаходяться в галереї. Для отримання детальної інформації та цін про огорожу спортивного майданчика - звертайтеся до менеджерів компанії.

Поділися з друзями: