Кошик:Loading...
+38‎‎-050-948-94-80

Огорожа

Огорожа спортивного майданчика

Огорожа спортивного майданчика - частина споруди, на яку покладається суттєва важливість в процесі експлуатації: для гравців - це обмежувач ігрового поля, для глядачів і навколишнього середовища - захисний бар'єр. Огорожа перешкоджає пошкодженням, які можуть бути нанесені людям, природі, будівлям, транспорту і запобігти небажаним наслідкам в процесі активностей гравців на полі.

З урахуванням перерахованих вище вимог до огорожі, виходить, що матеріали, які застосовуються для виготовлення захисної огорожі спортмайданчиків повинні мати високу міцність і зносостійкість, надійність і довговічність незважаючи на вплив зовнішнього середовища і механічних впливів в процесі різних ігрових ситуаціях. Крім технічних характеристик, варто враховувати і естетичну сторону, огорожа повинна: ​​вписуватися в загальний ансамбль будівель і не перешкоджати огляду глядачів, що стежить за тим, що відбувається на ігровому полі.

Огорожа спортивного майданчика

Умовно огорожу можна розділити на такі напрямки:

  • огорожа для спортивних майданчиків призначених для міжнародних змагань та тренувальних баз спортсменів.
  • огорожа для спортивних майданчиків для тренувань і аматорських ігор.
  • огорожа для дитячих спортивних комплексів.

Огорожа спортивного майданчика

Перший вид стандартизований і вимагає дотримання міжнародних стандартів: розмір труб і їх висота, розмір вічка, діаметр дроту, елементи кріплення для установки освітлювальних приладів. Цей вид не дозволяє вносити корективи і зміни в проектний план, так як спричинить невідповідність вимогам комісії з будівництва спортивних об'єктів міжнародного класу.

Огорожа спортивного майданчика

Другий вид - це спрощений варіант, який дозволяє вносити корективи в захисну конструкцію: збільшити число хвірток, змінити висоту огорожі, додати декоративні елементи. Призначений для огородження ігрових полів і зонування простору на шкільних стадіонах, дворових і домашніх майданчиках.

Третій вид, в більшості випадків, - це невеликий паркан призначений для поділу території дитячого майданчика, зони відпочинку від проїжджої частини. Вони не закривають навколишній пейзаж, зберігаючи відчуття відкритого простору, можуть служити основою для живої огорожі, мають витриманий європейський стиль.

Огорожа спортивного майданчика

Для виготовлення огорожі спортивного майданчика використовується: сітка "Рабиця", секційні огорожі "Рубіж", зварні панельні паркани "Кольчуга", міські панелі огорожі "Бар'єр", які доповнюються воротами і хвіртками.

Сітка "Рабиця" ПВХ - сталева конструкція з термічно обробленого, оцинкованого низьковуглецевого дроту, покритого полівінілхлоридним покриттям (ПВХ). За рахунок застосування покриття ПВХ, сітка, стійка до різних кліматичних умов і не піддається корозії, що дозволяє застосовувати її навіть поблизу води з високим вмістом солі (морське повітря).

Асортимент сітки дуже великий, застосовується вона на багатьох спортивних об'єктах, так як має цілісне полотно, через яке не зможе вилетіти навіть тенісний м'ячик. При великий активності - не рветься, так як не має місця зварювання. Висота захисної споруди може коливатися в межах від 1 до 4 м, розмір осередку від 25 до 60 мм, діаметр дроту: від 2,5 до 4 мм.

Секційна огорожа "Рубіж" - зварна конструкція виготовляється з оцинкованого дроту з наступною обробкою за допомогою цинкового фосфатування і нанесенням полімерного-порошкового покриття. Для більшої міцності конструкції, секції мають V-подібні ребра жорсткості в горизонтальному перетині. На верхній частині секції розміщуються штирі, що виступають на 30 мм вгору, які служать в якості перешкоди для бажаючих проникнути на огороджену територію.

Для виготовлення зварних панельних огорож "Кольчуга" застосовують таку ж технологію виробництва і матеріали, як і для секційного огорожі "Рубіж". Відрізняються вони кріпленням прутів. Зварні панельні паркани "Кольчуга" мають підвищену міцність, при порівнянні з огорожею "Рубіж".

Міські панелі "Бар'єр", вже з назви стає зрозуміла область застосування цього виду огорожі. Даний вид досить часто застосовую в якості декоративного елемента, роздільника ігрового простору один від одного і проїжджої частини. Сама конструкція - невисока, технологія виробництва така ж, як і у секційного огорожі "Рубіж".

Будь-який з видів огорожі передбачає установку хвіртки з замком, а також установку наскрізних труб по периметру огорожі, в яку можуть бути покладені кабельні траси освітлення і управління механізмами підйому баскетбольних щитів і міні футбольних воріт.

Огорожа спортивного майданчика

Компанія "Спорт Світ" займається огорожею футбольних полів, баскетбольних, волейбольних, бадмінтонних майданчиків, тенісних кортів, дитячих майданчиків, універсальних спорткомплексів, велодоріжок, трибун, льодових стадіонів, ковзанок, роллердромов і інших спортивних об'єктів.

Фото з побудованих об'єктів знаходяться в галереї. Для отримання детальної інформації та ціни за огорожу спортивного майданчика - звертайтеся до менеджерів компанії.

Поділися з друзями: