Кошик:Loading...
+38‎‎-050-948-94-80

Футбольні поля

Футбольні поля

Футбольне поле - це місце протистояння двох команд, з боку шанувальників цього виду спорту і складна інженерна конструкція, з точки зору зведення майданчика. Перед початком будівництва необхідно враховувати безліч факторів, такі як склад грунту, особливості місцевості, кількість опадів, перепади температур і безліч інших зовнішніх факторів, які можуть вплинути на подальшу експлуатацію об'єкта.

Будівництво стадіонів - це сукупність грамотно спроектованої підстави, систем дренажу, поливу, обігріву, освітлення, а також установка футбольного устаткування і допоміжний інвентар. Всі вищевказані будівельні процеси впливають на ергономіку, функціональність, технологічність, безпеку, гармонійність відповідності навколишньому середовищу, тому дуже важливо враховувати наявність проектної документації при виборі компанії-будівельника. Обираючи, як будівельної компанії "Спорт Світ" - можете бути впевнені в якості виконаних робіт.

Футбол, як відомо, найпопулярніший вид спорту, тому не дивно, що сфера будівництва спортивних стадіонів активно розвивається, модернізується і вдосконалює системи дренування, водовідведення надлишків вологи, аерації, автоматичного поливу, освітлення, підігріву, а також покращує якість трав'яного покриття і відскік м'яча, застосовуючи новітні розробки, технології і методи реалізації проектів.

Футбольні поля

Стандартний новий футбольний стадіон - прямокутний майданчик, розміри якого прописані в вимогах Міжнародної федерації футболу (ФІФА): довжина - 105 м, ширина - 68 м, площа - 7140 м2. Стадіон повинен мати розмітку ігрової зони, а також відокремлену технічну зону для розміщення технічного персоналу і запасних гравців.

Футбольні ворота, встановлені на ігровому полі, повинні відповідати розміру 7,32 х 2,44 м і бути білого кольору. При цьому, в обов'язковому порядку, футбольні ворота, повинні бути надійно закріплені. На встановлені ворота кріпиться футбольна сітка.

В якості покриття футбольного стадіону, для міжнародних змагань, використовують штучну траву. Раніше використовували натуральний газон, але дане покриття має ряд обмежень щодо кількості ігор і вимагає великих витрат на утримання. Тому, Міжнародною федерацією футболу було прийнято рішення відмовитися від "живого" газону і віддати перевагу штучному. Детальніше про види покриття можна ознайомитись в розділі "Покриття спортивних майданчиків".

Кожен стадіон має спеціальний сектор, в якому розташовується технічний персонал, тренер і запасні гравці. Даний сектор називається технічною зоною стадіону, яка зводиться одночасно з ігровим полем. Для глядачів - передбачені трибуни, які поділені на сектори з окремим виходом для забезпечення комфорту і безпеки пересування людей по футбольному спортивному комплексу. Підібрати необхідний вид трибун для будівництва футбольного стадіону можна тут.

Футбольні поля

В процесі будівництва, одними з фундаментально важливих чинників є - освітлення та огорожа ігрового поля. Ліхтарі й прожектори повинні відповідати міжнародним стандартам, не сліпити гравців і глядачів, а також бути міцно закріплені. Огорожа виконує відразу кілька функцій - зонування і безпеку. Зонування дозволяє розділити зони об'єкта і обмежити вхід в деякі з них, таким чином убезпечити присутніх на стадіоні відвідувачів від можливих інцидентів. Детальніше про застосовуване освітлення і огорожу можна ознайомитись в розділах, присвячених цим пунктам.

Футбол має також і відгалуження, наприклад: дворовий, пляжний, річковий, болотний, рашбол, футдаблбол і футбольний фрістайл. Залежно від напрямку різні вимоги до майданчика, покриття, кількості гравців, всі вони мають свої правила, але незмінним завжди залишається футбольний м'яч і азарт. Залежно від виду, майданчик передбачає і різні види покриття, найпоширенішим видом матеріалу для аматорських ігор є поліуретанове. Чим обумовлена ​​популярність цього покриття можна дізнатися в розділі "Покриття спортивного майданчика".

Компанія "Спорт Світ" займається будівництвом футбольних стадіонів не один десяток років, має висококваліфікованих фахівців, що дозволяє сміливо заявляти, що ми - професіонали. У нашій фотогалереї представлені фото футбольних об'єктів, а наші менеджери завжди готові відповісти на всі запитання.

Поділися з друзями: