Кошик:Loading...
+38‎‎-050-948-94-80

Волейбольні майданчики

Волейбольні майданчики

Волейбол - загальна назва командної гри, яка охоплює велику кількість напрямків: класичний волейбол, жіночий і чоловічий, пляжний волейбол, мініволейбол, піонербол і парковий волейбол. Залежно від різновиду - потрібні різні майданчики для гри та інвентар.

Волейбольний майданчик - ігрове поле прямокутної форми, обмежене по контуру розміткою. Розмір майданчика, відповідно до Міжнародної федерації волейболу (FIVB), становить - в довжину 18 метрів, завширшки 9 метрів. По центру ігрового поля натягується волейбольна сітка, закріплена на волейбольних стійках, розділяючи ігрову зону на 2 половини розміром 9х9 метрів.

Волейбольні майданчики

Майданчик для гри в волейбол повинен бути оточений вільною зоною і простором, з боків не менше 3 метрів, спереду і ззаду не менше 5 метрів і заввишки не менше 7 метрів, що дозволяє гравцям комфортно почувати себе під час матчу і виконувати різні прийоми та подачі.

Офіційні волейбольні матчі проводяться тільки в закритих приміщеннях, аматорські дозволені й на вуличних майданчиках. Для комфортного використання вуличних волейбольних майданчиків в холодну пору року - можливе встановлення спеціальних каркасно-тентових або повітроопорних конструкцій.

Для проведення міжнародних змагань використовують професійне обладнання - волейбольні стійки з пристосуванням натягу троса і лебідкою. Стійки закріплюються в основу за допомогою закладних.

Волейбольні майданчики

Для аматорських ігор і тренувань використовують прості стійки забетоновані зі спеціальними закладними або на розтяжках, застосовуються вони в закритих ігрових залах та на вуличних волейбольних майданчиках. До аматорських і напівпрофесійних відносяться також і універсальні стійки, які своєю конструкцією дозволяють встановлювати різні сітки під різні види спорту: волейбол, бадмінтон і теніс. Такі майданчики вважаються універсальними та вимагають дотримання цілого ряду правил. Детальна інформація про універсальні спортивні майданчики тут.

Для фіксації стійок для гри в пляжний волейбол використовують спеціальні закладні, які бетонуються і засипаються піском, після встановлюють сітку, вишку (вежу) для судді та розмітку ігрового поля.

Волейбольні майданчики

Офіційні змагання з волейболу дозволяються тільки на спеціальних дерев'яних або синтетичних покриттях. Обумовлено це наявністю системи пом'якшення або лаг, що значно зменшує навантаження на опорно-руховий апарат гравців. Виходячи з цих вимог дозволяється застосовувати: спортивний паркет - для міжнародних змагань; для вуличних, аматорських ігор і в спортивних тренувальних залах допускається застосування штучної трави або поліуретанового покриття. Для оптимального вибору матеріалу для покриття - ознайомтеся з усіма видами, які пропонує наша компанія. У разі виникнення питань, щодо будівництва волейбольного майданчика в закритих приміщеннях або відкритих вуличних ігрових зонах - звертайтеся до менеджерів компанії.

Волейбольні майданчики

На всіх ігрових волейбольних полях встановлюється освітлення та огорожа. Для змагань додатково встановлюються трибуни для глядачів і вишку (вежа) для судді.

Фотозвіти з готових спортивних об'єктів компанії "Спорт Світ", розташованих в залах і на вулицях, можна подивитися в Галереї.

Поділися з друзями: