Кошик:Loading...
+38‎‎-050-948-94-80

Трибуни для глядачів

Трибуни для глядачів

"Спорт Світ" - компанія-виробник різних глядацьких трибун. Накопичений компанією досвід проектування трибун для глядачів, дозволяє підібрати оптимальний варіант виходячи з призначення спортивної споруди, вимог міжнародних спортивних організацій, індивідуальних потреб і фінансових можливостей замовника.

Залежно від вищевказаних пунктів, на розгляд замовника, пропонуються такі види трибун:

  • телескопічні;
  • збірно-розбірні;
  • мобільні;
  • капітальні;
  • Трибуни, які трансформуються;
  • стаціонарні.

Трибуни для глядачів

Телескопічні трибуни

Телескопічні трибуни дозволяють раціонально використовувати площу на спортивних спорудах. При проведенні різних заходів телескопічні трибуни висуваються для розміщення глядачів, або зсуваються, звільняючи площу для ефективного використання приміщення.

Зручність телескопічних трибун в їх конструктивній мобільності. Якість і плавність трансформації забезпечується міцними колесами з підшипниками і ідеально підігнаним профілем. Це незамінний варіант в спортзалах, телестудіях, плавальних басейнах (вологостійкі сидіння), в танцювальних клубах, тобто там, де наплив глядачів нерівномірний.

Трибуни для глядачів

Збірно-розбірні трибуни

Збірно-розбірні трибуни - це модульна конструкція, що збирається за допомогою болтових з'єднань, що дозволяє монтувати трибуни згідно розмірів замовника. При необхідності, трибуни на стадіоні можуть бути розібрані і зібрані на іншому спортивному майданчику.

Трибуни збірно-розбірні призначені для експлуатації як на відкритих майданчиках, так і в закритих приміщеннях і є найбільш економічним варіантом розміщення глядацьких місць.

Конструкції збірно-розбірних трибун мають особливу міцність. Основою конструкції є сталеві профільні труби. При розміщенні збірно-розбірних трибун на стадіоні або перед концертним майданчиком під час фестивалів, замовник буде впевнений в тому, що фанати і вболівальники не завдадуть відчутного шкоди конструкції. Для додаткової безпеки передбачені спеціальні огорожі.

Трибуни для глядачів

Мобільні трибуни

Модульна конструкція мобільних трибун дозволяє підлаштуватися під будь-які технічні характеристики простору. Мобільні трибуни оснащені колесами для зручності переміщення з місця на місце і обладнані пластиковими сидіннями типу лава для комфорту глядачів. При зберіганні займають малу площу.

Легкість установки, транспортування і естетичний вигляд робить їх популярними для установки в танцювальних класах, малих спортивних залах, конференц-залах, лекторіях, приміщеннях збудованих за типом амфітеатру. Фірми, які проводять семінари для своїх співробітників і клієнтів в різних точках міста або цілої області, обирають мобільні трибуни для того, щоб максимально швидко підготувати місце для зустрічі в будь-яких, наданих їм умовах.

Трибуни для глядачів

Трибуни, які трансформуються

Секції трибун піднімаються у вертикальне положення і складаються. Трибуни в складеному стані мають глибину не більше 0,8 метрів. На вибір надаються кілька видів сидінь: типу лава, індивідуальні жорсткі або напівм'які сидіння без спинки.

Капітальні трибуни стадіонів

являють собою облицьований бетонний або суцільнозварний профіль трибуни ("гребінку") на який встановлюються підставки для крісел або сидінь.

Трибуни для глядачів

Стаціонарні трибуни

Трибуни стаціонарні для спортивних споруд представляють собою бетонну «гребінку» виготовлену з металоконструкцій, зібрану на болтових з'єднаннях на яку встановлюються сидіння або крісла для стадіонів. Залежно від технічного завдання замовника крісло може встановлюватися як на вертикальну, так і на горизонтальну поверхню ступені трибуни.

Стаціонарні трибуни можуть бути встановлені як для малих стадіонів (навіть дворового типу), так і для великих спортивних арен. З типового набору конструкцій збираються трибуни з будь-якою кількістю місць і рядів. Простота конструкції поєднується з міцністю установки і зручністю посадочних місць. Пропонована колірна гамма трибун дозволяє підібрати оригінальне дизайнерське рішення в оформленні простору.

Трибуни для глядачів

Для ознайомлення з колірними рішеннями стадіонних крісел і сидінь, а також з питань будівництва трибун для глядачів, термінів виготовлення та цінового діапазону - звертайтеся до менеджерів компанії.

Подивитися готові варіанти встановлених трибун для глядачів можна в розділі "Галерея".

Поділися з друзями: