Кошик:Loading...
+38‎‎-050-948-94-80

Бадмінтонні майданчики

Будівництво бадмінтонних майданчиків - це завжди зведення цілого спорткомплексу. Обумовлено це, як мінімум тим, що на відкритій вуличній місцевості буде неможливо проводити тренування і змагання.

Оскільки завдання першочергової важливості - забезпечити умови для ігор і тренувань, то починається все з вибору приміщення, якщо споруда фундаментальна і капітальна, то питання в приміщенні відпадає відразу ж, а якщо накриття над майданчиком ще немає, то надається вибір - каркасно-тентова або повітронаповнювана конструкція. Різниця, плюси та мінуси будівель описані в однойменних розділах.

Бадмінтонні майданчики

Бадмінтонний майданчик - ігрове поле прямокутної форми, обмежене по контуру розміткою. Розмір майданчика, відповідно до Міжнародної федерації бадмінтону (BWF), складає 13,4 на 5,18 метра, для парної гри використовується майданчик розміром 13,4 (при подачі - 11,88) на 6,10 метрів, розділений посередині сіткою, закріпленою на бадмінтонних стійках.

Бадмінтонні стійки, використовувані для тренувань та ігор, діляться на кілька видів: професійні та аматорські, вони ж і універсальні. Для міжнародних змагань використовують тільки професійні бадмінтонні стійки, надійно зафіксовані біля основи. Для спортивних секцій і клубів допускається використання пересувних бадмінтонних стійок.

Бадмінтонні майданчики

Поширена практика для занять бадмінтоном - універсальний майданчик, який охоплює кілька напрямків спорту: теніс, волейбол і бадмінтон. Для створення такого використовують спеціальні універсальні стійки на яких передбачені кріплення для сіток кожного з видів. Детальніше про будівництво універсальних спортивних майданчиків можна почитати тут.

У спорудженні майданчика для бадмінтону особлива увага приділяється сітці та ракетці. Бадмінтонна сітка повинна бути добре натягнута і надійно закріплена, що стало причиною розробки спеціального троса для натягу. Ракетки повинні відповідати стандарту, зазначеному у вимогах Міжнародної федерації бадмінтону.

Бадмінтонні майданчики

У якості матеріалу, що застосовується для ігрового поля на бадмінтонних майданчиках, використовують штучну траву або поліуретанове покриття. Дані матеріали ідеально підходять для гри в бадмінтон завдяки своїм амортизаційним властивостям. Детальніше про кожен з видів можна почитати в розділі присвяченому покриттям спортивних майданчиків.

У комплекс будівництва майданчика для бадмінтону також входить освітлення та огорожа. Залежно від конфігурації приміщення використовують різні освітлювальні прилади, а також індивідуальні варіанти розташування ліхтарів по території залу. Огорожу використовують для поділу або зонування приміщень, трибун для глядачів і техперсоналу. У випадках будівництва вуличного універсального майданчика для гри в бадмінтон, волейбол і теніс - для відокремлення ігрової зони.

Бадмінтонні майданчики

Фотозвіти щодо будівництва бадмінтонних майданчиків розміщені в розділі Галерея.

Компанія "Спорт Світ" займається повним циклом будівництва майданчиків для занять бадмінтоном, має колосальний досвід і величезний асортимент спортивного обладнання. Для отримання більш докладної інформації про будівництво бадмінтонних і універсальних майданчиків для декількох видів спорту - звертайтеся до менеджерів компанії.

Поділися з друзями: