Кошик:Loading...
+38‎‎-050-948-94-80

Універсальні майданчики

Універсальні майданчики
Переглянути всі фото з об'єкту можна тут.

Універсальний спортивний майданчик, особливо в міських умовах - це оптимальне рішення для розвитку фізичних даних у дітей і дорослих. Тому компанія "Спорт Світ" займається будівництвом універсальних майданчиків "під ключ": розробка за індивідуальними розмірами, підготовка проектної документації, виробництво спортивного обладнання, встановлення покриття та обладнання.

Універсальні майданчики - спортивні об'єкти з найбільшою кількістю запитів. Причин цьому - безліч:

 • по-перше, один майданчик може включати в себе відразу кілька видів спорту від 2-х до 6-ти;
 • по-друге, комбінація з декількох видів спорту на одному майданчику вимагає набагато менше місця, ніж кожен окремо:
 • по-третє, ціна за один майданчик значно нижча, ніж за кілька.

Універсальні майданчики
Переглянути всі фото з об'єкту можна тут.

Ми пропонуємо комбінувати такі види спорту:

 • бадмінтон і волейбол
 • бадмінтон, волейбол і теніс. В даному випадку використовуються стійки призначені для 2-х або 3-х перерахованих видів спорту.
 • гандбол, міні футбол і баскетбол. Для цього поєднання розроблені ворота для міні футболу і гандболу на яких закріплений баскетбольний щит, при цьому, виступаючи в ролі виробника, ми можемо зробити ферму кріплення для баскетбольного щита з потрібним для гравців виносом без втрати якості.

Є можливість об'єднати всі перераховані вище види спорту на одному майданчику.

Универсальные площадки
Переглянути всі фото з об'єкту можна тут.

У форматі закритого спортивного залу, наприклад, шкільного, можливе застосування спеціальних конструкцій і розробок для організації ігрового простору:

 • система розподілу залу - розділова штора з підйомним механізмом, яка ділить один зал на два та більше, в залежності від встановлених роздільників;
 • підйомні баскетбольні ферми, які опускаються на потрібну висоту для гри і піднімаються, коли потрібно звільнити ігрове поле;
 • мобільні пересувні баскетбольні стійки, які "їдуть" з поля після закінчення ігор;
 • пересувні, шарнірно-збірні до стіни або вертикально-підйомні ворота для міні футболу і гандболу, які можна "увезти" або скласти;
 • "карниз" для кріплення пересувних канатів для лазіння. Дозволяє причепити кілька канатів і використовувати одночасно;
 • системи кріплення для установки гімнастичного обладнання, наприклад, кільця, з подальшим зняттям або заміною одного виду на інший;
 • пересувне або розбірні гімнастичне обладнання з регулюванням по висоті, наприклад, бруси і поперечини.

Універсальні майданчики
Переглянути всі фото з об'єкту можна тут.

Це далеко не весь список розроблюваних конструкцій і обладнання, які наша компанія пропонує своїм клієнтам, так як ми постійно вдосконалюємо свої винаходи. При цьому, в залежності від поставленого завдання можлива розробка абсолютно нового виду спортивного обладнання.

Залежно від компонування видів спорту, на покриття наноситься розмітка окремо для кожного з видів. Для зручності і комфорту глядачів - встановлюються трибуни з комфортними глядацькими місцями, які також, як і безліч спортивного обладнання, можуть трансформуватися і транспортуватися.

Універсальні майданчики
Переглянути всі фото з об'єкту можна тут.

Практично всі напрацювання конструкторів і інженерів компанії застосовуються і в вуличних умовах, деякі проходять певні етапи модернізації для більш тривалої служби при різних кліматичних умовах.

Оптимальним варіантом в якості покриття виступає поліуретанове, яке дозволяє інтенсивне використання без втрат амортизаційних і фізичних якостей. Ознайомитися з усім списком переваг поліуретанового покриття можна тут.

Універсальні майданчики
Переглянути всі фото з об'єкту можна тут.

На вуличних універсальних майданчиках для зонування гральних полів рекомендується встановлювати огорожу, в залежності від призначення майданчика застосовується певний вид огорожі. Ознайомитися з усіма видами можна в розділі "Огорожа".

Універсальні майданчики
Переглянути всі фото з об'єкту можна тут.

Універсальні вуличні спортивні майданчики можуть мати і зону з дитячими ігровими комплексами і тренажери, об'єднані з гімнастичним обладнанням, столами для настільного тенісу, лавками і кабінками відпочинку.

Фото універсальних майданчиків закритого і вуличного типів знаходяться в галереї.

Універсальні майданчики
Переглянути всі фото з об'єкту можна тут.

Для прорахунку вартості універсального майданчика, ознайомленням з усіма варіантами компонування спортивного обладнання на універсальному майданчику - звертайтеся до менеджерів компанії.

Поділися з друзями: