Кошик:Loading...
+38‎‎-050-948-94-80

Мініфутбольні та гандбольні майданчики

Міні-футбольні та гандбольні майданчики

Мініфутбол і футзал набирає все більшої популярності серед любителів активного спорту. Це дві різні, але при цьому популярні гри, які по основному принципу схожі з футболом. Різні вони, тому що проходять під заступництвом різних федерацій, змагання з мініфутболу проводяться під егідою ФІФА, а футбол в залі - під Всесвітньою асоціацією футзалу AMF.

Якщо розглядати дані види спорту з точки зору будівництва спортивних об'єктів, то спортивний майданчик дозволяє додати ще один, кардинально інший вид спорту, - гандбол. Обумовлено це застосуванням однакового обладнання та використанням одного майданчика.

Міні-футбольні та гандбольні майданчики

Майданчик для мініфутболу повинен бути прямокутний, довжина - не більше 42 м і не менше 25 м, ширина - не більше 25 м і не менше 15 м. Довжина у всіх випадках повинна бути більше ширини. У міжнародних матчах розміри майданчика повинні бути: довжина 38-42 метри, ширина 18-25 метрів. Майданчик для гри в гандбол повинен мати довжину 40 м і ширину 20 м. Габаритні розміри ігрового поля необхідні для ігор декількох напрямків дозволяють з'єднати воєдино, заощадивши кошти та площу території.

У кожному з випадків передбачається розмітка ігрового поля і зона для лав запасних, відокремлена від основної ігрової території. Ворота для мініфутболу, футзалу та гандболу встановлюються по центру кожної воротарської лінії та складаються з двох прямих стійок, відокремлених на 3 метри один від одного, горизонтальною перекладиною, нижня межа якої розташована на відстані 2 метри від землі. Ширина і глибина стійок становить 8 см.

Міні-футбольні та гандбольні майданчики

Залежно від виду гри використовують різні сітки, для мініфутболу та футзалу - одні, для гандболу - інші, але склад мають абсолютно ідентичний: поліамід і поліпропілен. Схожість їх полягає лише в кріпленнях, передбачених для фіксації на воротах. Обидва види кріпляться на стійки та поперечину, нижній край фіксується за допомогою штирів.

Поверхня ігрового поля повинна бути гладкою, пласкою і не шершавою. Рекомендується застосовувати дерев'яний спортивний паркет і синтетичні матеріали, бетон і гудрон виключаються. Використання натурального дерну, синтетичного дерну або землі дозволяється на аматорських матчах, але не під час міжнародних змагань.

Міні-футбольні та гандбольні майданчики

До синтетичних матеріалів відносяться - штучна трава і поліуретанове покриття, яке часто застосовується не тільки на майданчиках призначених для міжнародних матчів, але і на тренувальних і аматорських полях. Порівняти синтетичні матеріали, які застосовуються для покриття мініфутбольних і гандбольних полів можна в розділі присвяченому використовуваним матеріалам.

Всі три напрямки вимагають наявність закритого приміщення для проведення матчів. Спеціально для таких випадків конструктори розробили спеціальні повітроопорні та каркасно-тентові споруди, які спрощують процес будівництва, при цьому скорочуючи вартість об'єкта в рази, оскільки не вимагають капітального будівництва будівлі. Подібного роду конструкції дозволяють комфортно розмістити глядачів, на встановлених трибунах, при цьому розділити їх по секторах за допомогою огорож, а також застосувати професійне освітлювальне обладнання.

Міні-футбольні та гандбольні майданчики

Компанія "Спорт Світ" здійснює будівництво і реконструкцію мініфутбольних полів по всій території України як приватним партнерам, так і на замовлення державних органів, комітетів тощо. Ми маємо колосальний досвід і практичні навички в будівництві та реконструкції мініфутбольних полів, у зв'язку з чим пропонуємо вам комплексні послуги з проєктування, візуалізації, дизайну та будівництва даних споруд. Подивитися вже готові роботи нашої команди можна в нашій Галереї. За детальною консультацією - звертайтеся до менеджерів компанії.

Поділися з друзями: