Кошик:Loading...
+38‎‎-050-948-94-80

Повітронаповнювані конструкції

Повітронаповнювані конструкції

Повітронаповнювані (повітроопірні) конструкції - тентова конструкція сферичної форми не має каркаса. Для підтримки форми приміщення використовують надлишковий тиск повітря (330-380 Па), яке "надуває" матеріал і підтримує його в такому стані.

Конструкція складається з таких елементів:

 • купол;
 • вентиляційно-опалювальна установка;
 • аварійна вентиляційна установка;
 • освітлювальне обладнання;
 • система доступу;
 • анкерний контур.

Купол - це зовнішня оболонка конструкції, яка виготовляється з протипожежні тканини, полівінілхлориду (ПВХ). Тканина має особливу формулу плетіння, за рахунок чого витримує сильний тиск повітря всередині конструкції. Для уникнення руйнування структури тканини, покривається спеціальним лаком, який не піддається впливу вологи і сонячних променів, а також за рахунок свого хімічного складу не дає можливості прижитися мікроорганізмам.

Повітронаповнювані конструкції

Вентиляційно-опалювальна установка призначена для подачі і підтримки повітря всередині купола повітроопорної конструкції. При цьому, вентиляційно-опалювальне обладнання має додаткові режими регулювання температури і тиску повітря, які встановлюються за бажанням або вимозі відвідувачів. Залежно від конструкції і місця розташування її, можливе використання газу, електроенергії, дизельного палива або гарячої води в якості енергоносія.

Аварійно-вентиляційна установка - резервне обладнання, яке підтримує тиск в куполі, працює на основі дизельного генератора, яке автоматично вмикається у разі відключення електроенергії, коли основне обладнання виходить з ладу.

Повітронаповнювані конструкції

Система доступу - отвори призначені для входу і виходу людей, а також заїзду та виїзду техніки і не випускають повітря з купола. Систему доступу поділяють шлюзовий вхід і аварійні виходи. Шлюзовий вхід, в свою чергу, ділиться на два види - осьовий і тамбурних.

Для комфортної гри конструкція повітроопорної споруди передбачає кріплення для освітлювального обладнання. Світильники мають протиударним корпусом, який захищає прожектор від пошкоджень. Залежно від цільового призначення конструкції, освітлювальні прилади встановлюються відповідно до затвердженого проектного плану та побажань замовника.

Повітронаповнювані конструкції

Анкерний контур - спеціальне кріплення, яке служить фундаментом для повітронаповнюваної конструкції. Найпоширенішими є - анкерні труби, стрічковий фундамент і т.д.

Даного роду конструкції мають дуже широку сферу застосування, як спортивну, так і промислову. У спорті, найчастіше, застосовують для зведення спортивних майданчиків (футбольних та міні футбольних полів, баскетбольних, волейбольних, бадмінтонних, тенісних), манежів, басейнів, льодових ковзанок, ігрових майданчиків. У промисловій сфері конструкція встановлюється для ярмарків, картингу, автопаркінгів, складів, місць відпочинку, торгових залів, будівль для будь-якого роду громадських заходів та інших потреб.

Повітронаповнювані конструкції

Переваги:

 • багаторазове і багатоцільове використання повітроопірної конструкції;
 • низька вартість конструкції і швидкість споруди, в порівнянні з будівлями з цегли, дерева або бетону;
 • можливість транспортування готової конструкції на інше місце, а також зняття на літній сезон;
 • простота монтажу і демонтажу споруди, встановлену повітронаповнену конструкцію, власник, за допомогою невеликої бригади помічників, може самостійно перемістити;
 • забезпечує максимум вільної і корисної площі;
 • конструкція складається з вогнестійкого матеріалу, що перешкоджає пожежам, матеріал може тільки плавитися за умови впливу прямого полум'я при високій температурі, а також надлишковий тиск не дозволяє диму і вогню поширитися усередині конструкції;
 • при найменшому порушенні, яке сприяє падінню тиску, датчик подасть негайний сигнал тривоги;
 • в разі знеструмлення будівлі спрацює автоматична резервна аварійна система подачі повітря, система комплектується з кожною спорудою;
 • температурний режим всередині повітроопірної конструкції виставляється згідно заданих параметрів, в холодну пору року автоматизована система контролю температурного режиму мінімізує частоту включення електронагрівачів, що значно заощадить кошти;
 • поверхня купола, за рахунок застосування спеціального лаку має ковзаючу поверхню, яка не дає снігу залишатися на поверхні споруди;
 • поверхню купола можна брендувати або прикріплювати до нього рекламні банери і плакати;
 • внутрішня частина купола не збирає конденсат;
 • стійкість до актів вандалізму.

Повітронаповнювані конструкції

Виготовлення повітронаповнюваних конструкцій в більшості випадків виконується за індивідуальними розмірами, для прорахунку вартості, уточнення термінів виготовлення, умов монтажу спортивного обладнання та доставки по містах України звертайтеся до менеджерів компанії.

Фото повітронаповнюваних конструкцій компанії "Спорт Світ" можна подивитися в розділі Галерея.

Поділися з друзями: