Кошик:Loading...
+38‎‎-050-948-94-80

Реконструкція спортивних майданчиків

Будь-яка спортивна площадка після тривалого або неправильного використання потребує процесe відновлення, який називається реконструкцією. Даний процес стосується як обладнання, так і покриття, а роботи проводяться, як на відкритих, так і на закритих майданчиках.

До реконструкції:

Реконструкція спортивних майданчиків

Після реконструкції:

Реконструкция спортивных площадок

Реконструкція спортивних об'єктів здійснюється в таких випадках:

  • після тривалого простою або на початку ігрового сезону (досипання піску для покриття, установка знімного обладнання, обладнання зон відпочинку, відновлення механізмів і т.д.)
  • після нанесення умисних або не навмисний ушкоджень (активна гра, яскраво виражена підтримка вболівальників, акти вандалізму і т.д.)
  • планова, після певного часу експлуатації майданчику (повторне нанесення на обладнання полімерно-порошкового покриття, заміна зношеного обладнання та механізмів, заміна небезпечних елементів кріплення і т.д.)
  • після стихійних лих, в разі якщо вцілілі елементи спортивного майданчика можливо відновити до первозданного вигляду без втрати якості і з урахуванням норм безпеки для гравців і глядачів.

Компанія "Спорт Світ" здійснює реконструкцію футбольних стадіонів, мініфутбольних і гандбольних полів, баскетбольних, волейбольних, бадмінтонних і універсальних майданчиків, тенісних кортів, гімнастичних, хореографічних, фітнес залів, шкільних і університетських фізкультурних залів, бігових доріжок, каркасно-тентових і повітронаповнюваних споруд, дитячих спортивних комплексів, трибун для глядачів, освітлення і огорожі майданчиків, а так покриттів спортивних майданчиків і багатьох інших видів об'єктів.

До реконструкції:

Реконструкція спортивних майданчиків

Після реконструкції:

Реконструкція спортивних майданчиків

В процес реконструкції включені такі етапи, як:

  • загальна оцінка стану спортивного об'єкту
  • проектування робіт по відновленню
  • підготовка проектної документації на виготовлення нового обладнання, в разі повної або часткової заміни
  • виготовлення всього нового обладнання або його елементів
  • відновлення старого обладнання в заводських умовах або безпосередньо на об'єкті
  • підготовка спортивного майданчика до використання.

Оцінити вартість реконструкції спортивного майданчика можливо тільки визначивши ступінь пошкодження спортивного об'єкта, яку встановлює фахівець, після детального огляду та вивчення. Для виклику фахівця з оцінки та відновлення об'єктів - звертайтеся до менеджерів компанії.

Поділися з друзями: