Кошик:Loading...
+38‎‎-050-358-60-54

Каркасно-тентові споруди

Каркасно-тентові споруди

Каркасно-тентова споруда - металева конструкція з жорсткою просторовою структурою різної форми, обтягнута одним або декількома шарами тентового покриття. Залежно від архітектурного рішення може бути арочна, двосхила або ж розроблена за індивідуальними розмірами і вимогам.

Каркасно-тентові споруди досить часто розробляються, як накриття спортивного майданчика. Спортивні споруди, такі як криті стадіони, льодові арени, манежі, волейбольні, баскетбольні, бадмінтонні майданчики, криті тенісні корти, басейни, міні футбольні поля мають велику площу і виключають наявність всередині будівлі несучих колон. Зведення подібних споруд за звичними технологіями досить проблематичне, має високу вартість і не завжди окупається.

Каркасно-тентові споруди

Для будівництва таких великих і складних об'єктів, як не можна краще підходить застосування каркасної технології будівництва швидкомонтованих будівель. При цьому, конструкції подібного роду, не порушують вимог Міжнародних спортивних федерацій і дозволяють проведення матчів і змагань.

Каркасно-тентові споруди

Металевий каркас - це основна несуча конструкція спортивної споруди. Він ретельно прораховується і перевіряється ще на етапі проектування, щоб виключити можливість впливу несприятливих погодних умов, а також сейсмічної активності на стійкість і міцність конструкції.

Каркасно-тентові споруди

Тентове покриття - друга головна складова споруди. Воно може бути обладнано вентиляційним люками і віконними прорізами, виготовленими з прозорою тентової тканини, яке дозволяє проникати природному денному світлу. Технології застосовані при будівництві подібних конструкцій дозволяють зробити споруду:

 • повністю закритою від сонячного світла
 • частково відкритою - застосування спеціальних прозорих тентових вікон
 • що відкривається і закривається частково або повністю, тобто в теплу пору року покриття з тенту можна знімати або піднімати частково, наприклад, одна сторона, або повністю, залишаючи лише каркас.

Каркасно-тентові споруди

Для використання приміщення в темну пору доби - конструкцією передбачені кріплення для установки світильників. Розміщення освітлювальних приладів залежить від призначення конструкції: танцювальний клас, роллердром, картинг, футбольне поле, баскетбольний майданчик, каток, манеж, льодова арена, зал для заняття настільним тенісом, гімнастикою та іншими видами спорту або в абсолютно не спортивних цілях: літній майданчик кафе, бару, ресторану, магазин, складське приміщення, гараж та інше.

​Каркасно-тентові споруди

Споруда обладнана вхідним блоком і природною припливно-витяжною вентиляцією. Для комфортного використання приміщення в будь-який час року є можливість додаткової установки системи кондиціонування з примусовою вентиляцією для охолодження в жарку пору року і системи обігріву в холодну.

Каркасно-тентові споруди

Переваги даної споруди:

 • невисока вартість, в порівнянні з традиційними спорудами з цегли і плит;
 • мінімальні витрати часу і коштів на підготовку основи під монтаж конструкції;
 • малі терміни реалізації проекту;
 • можливість модифікації існуючих конструкцій, збільшення площі та довжини;
 • комфортність споруди - використання конструкції круглий рік;
 • можливість швидкого демонтажу споруди і перенесення його на інше місце;
 • компактність розібраних конструкцій, зручність їх зберігання і транспортування;
 • можливість їх продажу, як рухомого майна;
 • можливість багаторазового, сезонного і багатоцільового використання протягом багатьох років;
 • високий ступінь ремонтопридатності тентових полотнищ, навіть в "польових" умовах, а також програма сервісного післяпродажного обслуговування споруд;
 • можливість установки трибун для глядачів;
 • термін експлуатації матеріалу, використовуваного для будівництва конструкції, 10-15 років.

Всі важливі зварювальні роботи проводяться в заводських умовах, щоб виключити можливість неякісного зварювання на великій висоті і, як наслідок, порушення жорсткості каркасу будівлі і можливість його обвалу.

На будівельний майданчик спортивної споруди каркас доставляється в практично готовому вигляді і робочим залишається тільки зібрати його за допомогою особливо міцних болтів. Що крім всіх перерахованих вище переваг додає найголовніше - безпеку споруди.

Каркасно-тентові споруди

За рахунок своєї компактності каркасно-тентову споруду можна транспортувати по всіх містах України, чим часто користуються організатори різних фестивалів, встановлюючи подібні конструкції для укриття від палючого сонця і негоди.

Так як виготовлення каркасно-тентових споруд часто виконується по індивідуальних розмірах, то вартість, терміни виготовлення, умови монтажу спортивного обладнання та доставки по містах України можна дізнатися у менеджерів компанії.

Фото каркасно-тентових споруд компанії "Спорт Світ" можна подивитися в розділі Галерея.

Поділися з друзями: