Кошик:Loading...
+38‎‎-050-948-94-80

Каркасно-тентові конструкції

Каркасно-тентові конструкції

Каркасно-тентова споруда - металева конструкція з жорсткою просторовою структурою різної форми, обтягнута одним або декількома шарами тентового покриття. Залежно від архітектурного рішення може бути аркова, двосхила або ж розроблена за індивідуальними розмірами й вимогам.

Каркасно-тентові конструкції досить часто розробляються, як накриття спортивного майданчика. Спортивні споруди, такі як криті стадіони, льодові арени, манежі, волейбольні, баскетбольні, бадмінтонні майданчики, криті тенісні корти, басейни, міні футбольні поля мають велику площу і виключають наявність всередині будівлі несучих колон. Зведення подібних конструкцій за звичними технологіями досить проблематичне, має високу вартість і не завжди окупається.

Каркасно-тентові конструкції

Для будівництва таких великих і складних об'єктів найкраще підходить застосування каркасної технології будівництва швидкомонтованих будівель. При цьому, конструкції подібного роду, не порушують вимог Міжнародних спортивних федерацій і дозволяють проведення матчів і змагань.

Каркасно-тентові споруди

Металевий каркас - це основна несуча конструкція спортивної споруди. Він ретельно прораховується і перевіряється ще на етапі проєктування, щоб виключити можливість впливу несприятливих погодних умов, а також сейсмічної активності, на стійкість і міцність конструкції.

Каркасно-тентові споруди

Тентове покриття - друга головна складова конструкції. Воно може бути обладнано вентиляційними люками та віконними прорізами, виготовленими з прозорої тентової тканини, що дозволяє проникати природному денному світлу. Технології застосовані при будівництві подібних конструкцій дозволяють зробити споруду:

 • повністю закритою від сонячного світла
 • частково відкритою - застосування спеціальних прозорих тентових вікон
 • що відкривається і закривається частково або повністю, тобто в теплу пору року покриття з тенту можна знімати або підіймати частково, наприклад, одна сторона, або повністю, залишаючи лише каркас.

Каркасно-тентові конструкції

Для використання приміщення в темну пору доби - конструкцією передбачені кріплення для встановлення світильників. Розміщення освітлювальних приладів залежить від призначення конструкції: танцювальний клас, ролердром, картинг, футбольне поле, баскетбольний майданчик, каток, манеж, льодова арена, зал для заняття настільним тенісом, гімнастикою та іншими видами спорту або в абсолютно не спортивних цілях: літній майданчик кафе, бару, ресторану, магазин, складське приміщення, гараж та інше.

​Каркасно-тентові споруди

Каркасно-тентова конструкція обладнана вхідним блоком і природною припливно-витяжною вентиляцією. Для комфортного використання приміщення в будь-який час року є можливість додаткової установки системи кондиціонування з примусовою вентиляцією для охолодження в жарку пору року і системи обігріву в холодну.

Каркасно-тентові споруди

Переваги каркасно-тентової конструкції:

 • невисока вартість, в порівнянні з традиційними спорудами з цегли й плит;
 • мінімальні витрати часу і коштів на підготовку основи під монтаж конструкції;
 • малі терміни реалізації проєкту;
 • можливість модифікації вже збудованих конструкцій, збільшення площі та довжини;
 • комфортність споруди - використання конструкції круглий рік;
 • можливість швидкого демонтажу споруди та перенесення його на інше місце;
 • компактність розібраних конструкцій, зручність їх зберігання і транспортування;
 • можливість їх продажу, як рухомого майна;
 • можливість багаторазового, сезонного і багатоцільового використання протягом багатьох років;
 • високий ступінь ремонтопридатності тентових полотнищ, навіть в "польових" умовах, а також програма сервісного післяпродажного обслуговування споруд;
 • можливість установки трибун для глядачів;
 • термін експлуатації матеріалу, використовуваного для будівництва конструкції, 10-15 років.

Всі важливі зварювальні роботи проводяться в заводських умовах, щоб виключити можливість неякісного зварювання на великій висоті та, як наслідок, порушення жорсткості каркаса будівлі й можливість його обвалу.

На будівельний майданчик спортивної споруди каркас доставляється в практично готовому вигляді, робочим залишається тільки зібрати його за допомогою особливих, міцних болтів. Що крім всіх перерахованих вище переваг додає найголовніше - безпеку конструкції.

Каркасно-тентові конструкції

Компактність каркасно-тентової конструкції дозволяє транспортувати її по всіх містах України, чим часто користуються організатори різних фестивалів, встановлюючи подібні конструкції для укриття від палючого сонця і негоди.

Оскільки виготовлення каркасно-тентових споруд часто виконується по індивідуальних розмірах, то вартість, терміни виготовлення, умови монтажу спортивного обладнання та доставки по містах України можна дізнатися у менеджерів компанії.

Фото каркасно-тентових споруд компанії "Спорт Світ" можна подивитися в розділі Галерея.

Поділися з друзями: